Harmonogram

Online registrácia
od 22. januára

Prvé online kolo
od 19. febr. do 4. marca

Druhé online kolo
od 5. do 18. marca

Tretie online kolo
od 19. marca do 8. apríla

Finálové kolo
27. apríla až 30. apríla

Rebríček

Zebry /f,1,6,7,8
70. zbor Bizón víťazí

110.5b

Sovičky /f,1,6,7,8
80.zbor Ginko Piešťany

109b

Sovičky /f,1,6,7,8
45. zbor Posledného spojenctva Veľké Zálužie

109b

BéVéPé /f,1,6,7,8
37.zbor Fatran Martin

109b

Svetlušky /f,1,6,7,8
122. zbor Anjelov strážnych, Poprad

106b

Čučoriedky /f,1,6,7,8
33. zbor Ordo Salinae

100.5b

Sovičky /f,1,6,7,8
34.zbor Don Bosca

100b

Kosti /f,1,6,7,8
2.zbor Dlhých Mačiek, Trnava

92b

KAKTUSE /f,1,6,7,8
55. zbor Lišiak Vrútky

91.5b

Intergalaktické prasiatka /f,1,6,7,8
25. zbor Vodopád Žilina

89.5b

Nočné Hviezdy /f,1,6,7,8
37. Zbor Fatran Martin

88.5b

Čierni Vlci /f,1,6,7,8
41.zbor T.G.Masaryka

87.5b

Bublinky /f,1,6,7,8
26. Zbor sv. Cyrila a Metoda Výčapy-Opatovce

87.5b

Nebezpeční škorpióni /f,1,6,7,8
53. zbor Gentiana Dolný Kubín

86.5b

slnečnice /f,7,8
1. zbor Baden-Powell

83.5b

Škorice /f,1,7,8
3. Zbor Aničky a Bořivoja Uhrových Kežmarok

81b

Zebry /f,1,6,7,
75.zbor o. b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves

75.5b

Grizzlyci /f,1,6,7,8
1.oddiel Rotundy

73b

Koaly /f,1,7,
25. zbor Vodopád

69b

Mustangovia /f,7,8
82. Zbor POlaris Sereď

66b

Vlčice /f,1,7,8
55. zbor Lišiak Vrútky

65.5b

Čupakabri /f,1,7,8
23.Zbor Nitrava

65b

TIGRICE /f,1,7,8
82.zbor POLARIS Sereď

60.5b

Puffini /f,1,
70. zbor Bizón Víťazí!

56.5b

Mravčeky /f,1,
89.zbor Cuprum

55b

Mamuti /f,1,
53.zbor Gentiana Dolný Kubín

52.5b

Nožíky /f,1,6,
23. zbor Nitrava , Nitra

46.5b

Dragons /f,1,
18. zbor radostného srdca

45.5b

Pandy /f,1,
45.zbor Posledného spojenectva Veľké Zálužie

45b

SALAMANDRY /f,1,
45. zbor Posledného Spojenectva

45b

Vlci /f,
70. zbor Bizón Víťazí!, Bratislava

42b

WeTubes /f,1,7,8
112.zbor Prameň

40.5b

Jašteričky /f,1,8
23.zbor Nitrava

39b

Vikingovia /f,1,
122. zbor Anjelov strážnych Poprad

32b

Zebry /f,
117. Zbor sv. Františka z Assisi

30.5b

Grizzly /f,
75.zbor o. b. Jána Vojtaššáka

30.5b

Ovečky /f,
117. zbor sv. Františka z Assisi

27.5b

Cvrčky
47. zbor skautov Bratislava-Petržalkaq

26b

Blchy /f,1,
23.zbor Nitrava

24.5b

Krtkovia /f,
1. zbor Badden Powella

24b

Veveričky /f,1,
99. zbor Sklaných Žilina

18b

čierny vlci /f,
55. zbor lišiak

16b

Fialky /f,
18. zbor radostného Srdca

13.5b

Permoníci /f,
45. zbor Posledného spojenectva

12b

Salamandry /f,
11.zbor Biele Delfíny

2b

Orly
21. zbor Korčín Zvolenská Slatina

0b

Gepardi /f,
131. zbor Safari Senec

0b

Husky /f,
53. Zbor Gentiana Dolný Kubín

0b

Indiánky /f,
53.zbor Gentiana

0b

Hoply
73.zbor Tetrov Lučenec

0b