Družina Zebry

1. kolo: 27.5
2. kolo: 37
3. kolo: 46

Naša družina nesie názov po krásnom africkom zvierati, pripomínajúcemu koňa s pruhmi. Áno, sme Zebry. Naša družina fungujeme už 5 rokov, ale prestreidalo sa v nej už veľa členiek. Najdlhšie sú u nás radkyňe, tie sú tu už od vzniku družiny. Sme tím báb, ktoré sa stále smejú a radé prekonávajú výzvy. Veľmi radé tiež spievame, ale že by nám to nejako extra išlo nemôžme povedať. Spolu však všetky falošné tóny zaniknú. Máme pár slov, ktoré používame častejšie ako iné a to sú Dárek, Kočičák, Jo, Bagetéria, Mňam Mňam. Tieto slová by sa dali nazvať našími družinovými slovami. V družine máme aj jedného chalana a volá sa Zebroš. A napriek tomu, že je plyšák ho nijako neodsudzujeme a považujeme za právoplatného člena našej inak babskej skautskej družiny.