Družina Pandy

1. kolo: 26
2. kolo: 19
3. kolo: 0

Sme družina Pandičiek a zažívame spolu mnoho srandičiek. Kaliska, Paťa to je nerozlučná dvojka, Klára, to je zasa naša spojka. Jaja je vždy štýlová, Naty tá sa z ničím nepára. S nami sa nenudíš, to si za uši zapíš. Naša radkyňa Deka je s nami len chvíľu, kým sa dostane na družinovku, trvá to míľu. Aj keď pracuje v Bratislave, vždy má nejaký dobrý napad v hlave. Neradcuje nám síce dlho, program na družinovku vymýšľa tuho. Sme my baby z ujlaku aj keď ešte nemáme vlajku. učíme sa usilovne nové veci, fakt sú to neni žiadne kecy. Ak máš chuť nás spoznať bližšie, neváhaj, len si stúpni vyššie. Ak chceš s nami držať krok, venuj sa tomu minimálne rok, my sme totiž skautky na úrovni, nerozhádže nás nikto nám rovný. Popasujeme sa s družinou roka, vidíme sa vo finále. OKA?