Družina Intergalaktické prasiatka

1. kolo: 27.5
2. kolo: 28.5
3. kolo: 33.5

Intergalaktické prasiatka: Názov tejto družiny sa môže zdať netradičným naproti názvom iných družín, avšak dokonale charakterizuje túto družinu, ktorá je rovnako netradičná v porovnaní s bežnými družinami. Tvoria ju dlhoročné skautky, ale aj nové dievčatá. Počty členov boli rôzne: od štyroch až po jedenásť. Dnes túto legendu tvorí 5 dievčat – Nina, Ľubka, Evka, Blcha a Ema. Niekoľko rokov krochkali pod vedením Barči, ale dnes ich usmerňuje Betka. Prečo sú však takou netradičnou družinou? 1.Barča a Betka skautujú kratšie ako polovica členov tejto družiny. 2.Lenivejšiu družinu ťažko nájdete, no pokiaľ niečo chcú, sú akčné až moc. 3.Jedlo v ich blízkosti zázračne mizne. 4.Ich potenciál a je ako intergalaktické prasa-ešte nikdy sme ho nevideli ale môžeme s istotou povedať že tam niekde je.