Družina Svetlušky

1. kolo: 34
2. kolo: 31.5
3. kolo: 40.5

Svetlušky ♥ Patríme do 1. oddielu Gumkáčiek a 122. zboru Anjelov strážnych, Poprad. Naša družina funguje v Spišskom Štiavniku približne od roku 2012. Hoci začiatok bol pre našu prvú radkyňu ozaj náročný, jej námaha stála za to a momentálne má naša družina 14 stálych členov, dievčat a chlapcov vo veku 7- 14 rokov. Družinovky mávame každú sobotu v našej klubovni, alias chladničke. ☺ Naša družina je výnimočná azda v tom, že dve z nás sa stali Vlčími skautkami a niektorí na tom pracujú. Naša obľúbená družinová hra je „Svetlušky a Mrázik“, zbožňujeme letné tábory, spievanie pri táboráku, prírodu, zábavu, smiech a mnoho iných skvelých vecí, vrátane dobrodružstva a práve preto sme sa na túto súťaž prihlásili. Reprezentovať nás budú naši najstarší členovia a tí ostatní nám v tom budú držať palce!